Základ

Základní balíček obsahuje moduly potřebné k zjednodušení administrativy při vedení zájmových kroužků. Dále zahrnuje prvotní instalaci systému na webhosting a jeho konfiguaci.

Na začátku roku umístíte na web odkaz na elektronickou přihlášku, do které rodiče vyplní všechny potřebné údaje. Následně systém odešle e-mail s údaji k platbě, kterou posléze automaticky zkontroluje naštením bankovního výpisu.


Kroužky

Žáci

Přihlášky

Platby
2 500Kč za doživotní licenci

Komplet

Kompletní balíček obsahuje všechny moduly systému – můžete se tak později rozhodnout, které opravdu využijete. Dále zahrnuje prvotní instalaci systému na webhosting a jeho konfiguraci.

Vaši lektoři získají vlastní přístup do systému, pomocí kterého budou zapisovat do třídnice témata a docházku. Do systému zadáte i jednorázové akce, jejichž přihlášky a platby budou fungovat stejně jako v případě kroužků.


Kroužky

Žáci

Třídnice

Akce

Přihlášky

Platby

Uživatelé
3 500Kč za doživotní licenci

PRÁCE NA SYSTÉMU

Na vaši žádost systém upravíme na míru přímo vaší organizaci. Můžeme přidat nové funkce, ale i upravit stávající moduly vašim potřebám.

150 Kč za hodinu

HOSTING APLIKACE

Pokud nemáte možnost umístit aplikaci na svůj vlastní webhosting, poskytneme vám část našeho prostoru k hostování aplikace.

600 Kč za rok