Základ

Balíček obsahuje jen dva základní moduly nutné k chodu celého systému. Umožní vám evidovat kroužky a žáky, které však budete moct přidávat pouze ručně.

Každý balíček zahrnuje také instalaci a konfiguraci systému a jeho dokumentaci v elektronické podobě.


Kroužky

Žáci
1 800

Docházka

Tento balíček využijete, pokud chcete umožnit přístup do systému svým lektorům. Umožníte jim tak zapisovat odučené hodiny, jejichž počet se vám automaticky přenese do výkazu každého lektora. Zároveň získáte možnost evidovat jednorázové akce, ke kterým kromě lektorů můžete přiřazovat i žáky, kteří se jich zůčastní.

Automat

Tento balíček vám zjednoduší vaše povinnosti na začátku každého školního roku. Stačí umístit na váš web odkaz na elektronickou přihlášku, do které rodiče vyplní všechny potřebné údaje. Ta se po schválení přenese do ostatních modulů systému.

Platby už nebudete ručně opisovat, budou se totiž samy načítat z internetového bankovnictví a přiřazovat k jednotlivým žákům.

Komplet

Pokud si nejste jistí, které moduly budete využívat, tohle je pro vás nejlepší řešení. Balíček obsahuje všechny moduly a můžete se tak rozhodnout až později, co skutečně ve vaší organizaci potřebujete.