Centrální evidenční systém

Náš systém používá široká škála různých organizací

Vždy ho totiž upravujeme na míru konkrétní organizaci. Zakládáme si na individuálním přístupu.
Jsme toho názoru, že není možné vytvořit systém, který by vyhovoval všem druhům organizací od základních škol až po profesionální sportovní kluby.

SPORTOVNÍ KLUBY

Basketbalová škola Praha, o.p.s.

Program evidence našich hráčů od pana Veselého používáme již třetím rokem. Byl vytvořen podle potřeb našeho basketbalového klubu Tygři Praha a pomáhá nám nejen evidovat počty hráčů v jednotlivých týmech, ale i počty dětí v jednotlivých přípravkách při základních školách. Současně umožňuje evidenci plateb příspěvků u všech evidovaných, což velmi pomáhá účetním operacím, které sledují platby příspěvků všech našich členů. Program je jednoduchý, přehledný a velmi funkční.

Petra Michálková
hlavní trenérka basketbalu

Praze 5, Praha 6

www.basketbalova-skola.cz

Judo Bivoj, z.s.

Judo trénuju dlouho dobu, vždycky jsem řešil, jak evidovat docházku dětí tak, abych mohl vyhodnotit ty nejpoctivější judisty. Když se mi na doporučení do ruky dostal systém CEVIS, tak mi to dost pomohlo. Když mi někdo z rodičů zavolá, jestli byl jeho svěřenec cvičit, ihned mu to mohu zjistit.

Jan Průša
hlavní trenér juda

Praha 8, Praha 13, Středočeský kraj

www.judobivoj.cz

Beachclub Strahov, z.s.

Systém CEVIS náš klub využívá už přes rok. Je to flexibilní systém, které vyřeší všechny vaše požadavky a ulehčí práci nejen s docházkou. Dá se velmi dobře použit jak ve sportovním klubu, tak i na docházku ve školce nebo jiných sdruženích. Jde o systém za bezkonkurenční cenu se skvělým přístupem vývojářů.

Jan Chalupa
trenér beachvolejbalu

Praha 6 - Strahov

www.beachpraha.cz

TJ ABC Braník, z.s.

Praha 4 - Braník

www.beachbranik.cz

ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Základní škola Praha - Radotín

Naše základní škola nabízí svým žákům každoročně nejméně 30 školních a 20 externích zájmových kroužků. Přihlašování žáků na začátku roku, následná evidence přihlášených a průběžná práce s databází (platby, změny v údajích..) je nekonečný proces, kdy se i dá ledacos přehlédnout nebo zapomenout. S vaším evidenčním systémem jsem moc spokojená, výrazně mi zjednodušil a ulehčil práci, má pro mě pevný řád, přehlednost, jednoduchou obsluhu a přístup i z domova, nepíšu do papírů, které stále hledám a které se mi schválně schovávají... Nejvíce asi ocením rychlost přístupu do systému, hned najdu, co potřebuji, a také kontrolu plateb. Jsem ráda, že jsem vaši nabídku systému přijala a zvládla. Děkuji za perfektní spolupráci, ochotu a milý přístup a přeji vám hodně dalších spokojených uživatelů.

Ilona Valešová
vedoucí školního klubu

Praha 5 - Radotín

www.skola-radotin.cz

Základní škola Praha 4 - Jitřní

Praha 4 - Hodkovičky

www.zsjitrni.cz

SPOLKY

Kalafa's Shuffle School, z.s.

Řídím taneční školu v sedmi městech ČR. Se systémem CEVIS jsem velice spokojen. Ulehčuje mi práci a najdu v něm vždy, co potřebuji. Eviduje mi nové přihlášky do kurzů, ukazuje, kteří přihlášení mají už zaplaceno a kteří ještě ne. Pak kolik je v jednotlivých kurzech lidí a také obsahuje systém docházky, takže vždy vím, kdo chyběl či kolik lidí lekci reálně navštěvuje. Dlouho jsem hledal systém jako je tento.

Matyáš Kalafa
předseda spolku

Praha, Brno, Ostrava, Plzeň...

www.shufflekalafa.cz

Šikovné děti, z.s.

Se systémem evidence CEVIS pracujeme rok a velmi nám usnadňuje práci. Je velmi intuitivní a snadno se v něm orientuje. Další výhodou je možná úprava systému tak, aby byl přizpůsobený našim potřebám. Propojenost evidence žáků s platbami a zároveň třídnic pro lektory je výborná.

Šárka Poláčková
předsedkyně spolku

celá Praha

www.kutiljunior.cz

TIB, z.s.

Již 15 let vedeme kroužky pro děti ve volném čase a dlouho jsme postrádali systém pro evidenci dětí a evidenci docházky. Nakonec jsme se rozhodli si vytvořit vlastní systém, ve kterém se odráží to, co potřebujeme na kroužcích nejen my, ale jak se později ukázalo, i všichni, kdo se věnují volnočasovým aktivitám. Systém tak ověřujeme v praxi již několik let a od té doby nám to výrazně usnadnilo práci.

Zuzana Kocíková
předsedkyně spolku

Praha 13 - Stodůlky

www.tib.cz

Budík, z.s.

Náš spolek organizuje kroužky pro děti již 5 let a v evidenčním systému CEVIS jsme našli velkého pomocníka. Používáme ho v našich kroužcích již rok. Usnadňuje nám práci v evidenci údajů o žácích, platbách za kroužky a vedení jednotlivých kroužků (třídnice a výkazy lektorů). Určitě bychom tento systém doporučili všem organizacím, které hledají jednoduchý a intuitivní program pro evidenci svých kroužků či kurzů.

Martina Moravcová
vedoucí kroužků

Žatec, Ústecký kraj

www.baltikzatec.cz

AVČSK, z.s.

Součástí našeho spolku jsou jednotlivé sportovní kluby, přidružené spolupracující organizace a naše vlastní projekty z oblasti sportu, kultury a volného času. Systém CEVIS využíváme pro všechny naše sportovní oddíly a akce včetně letních táborů a soustředění. Pomáhá nám s každodenní administrativou a rozhodně doporučujeme všem kolegům z brandže.

Daniel Průša
předseda spolku

Praha + Středočeský kraj

www.avcsk.cz

TJ Pupásek, z.s.

Naším společným zájmem je především provozovat a rozšiřovat tělovýchovnou činnost na mateřských a základních školách za účelem zvýšení fyzické zdatnosti, přispění ke vzdělání a výchově dětí v České republice. Náš klub momentálně čítá asi 27 oddílů a okolo 700 členů. Systém CEVIS jsme začali používat za účelem zjednodušení administrace. To se daří! Hlavní usnadnění vidíme v možnosti vygenerování elektronické přihlášky, evidenci plateb, generaci veškerých dat, tvoření docházek a v neposlední řadě možnosti dobře organizovat tréninky a akce klubu. Vřele doporučujeme!

Vojtěch Auda
předseda spolku

Praha + Středočeský kraj

www.tjpupasek.cz